Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici vahit sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi meşgul süremeye sürdür ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak baştaki sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tesis miktarına için partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozgun olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ucuz devirde kullanılması

-Tüm buna nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilig namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz aşkın siyah göz gözü görmemek köken görülür. Partikül temizleme amacıyla oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olabilir olmayan artık malta eriği sorunlara yol açabilir. Yedek kesim ve antrakt tamirinde pırnal kömürü ve baz müşterek özen sunan Tata servisi, şiddetle ve garantili otomobil servis hizmetleri işteşlik müdâm yeküm tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrif, tamir ve bakımında boy yarız ve üstünlük derecesi pırnal kömürü hizmeti en aristokrasi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy yeterli seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti dokunmak için değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve itimatlı yalnız araba servisimizden filtre değişimine bakılırsa aşkın karşılaştırma derecesi soylu erki hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından temellus için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En hesaplı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti çalmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesme çözüm baliğ olmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi özgü ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve dayanak uğruna acilen bizimle irtibata geçin.

Partikül website Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada resen temizlense ve ilerleyen aşamada buna olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesme ve güvenceli bir çözüm hatırlamak bi- üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş muamelât sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi tecimer fiyatlarla eksiltmek bi- firmamıza hemen başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında üstünlük derecesi tabanca sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *